Hétvége

A hétvégén ezúttal egészen zsúfoltra sikerült: végre volt egy olyan nap(!), amikor mindenki otthon volt, nem jött hozzánk senki, együtt tudott lenni a család. Délután elmentünk csavarogni egyet, majd beültünk az Aréna Plaza mozijába és megnéztük a Rágcsávók 3D-t. A film maga tetszett, jó kis poénok voltak benne. Főleg a hörcsög volt jó fej. :) Lucky is ilyen volt fiatalabb korában. :)

Maga a mozi nekem személy szerint pénzkidobás volt. Legalábbis a 3D felára a 2D-hez képest. Mivel a bal szememre nem éppen csak látok, ezért a 3D-ből semmit nem érzékeltem. Egy sima mozihoz képest annyi volt a különbség, hogy viselni kellett az idétlen szemüveget, különben homályos volt a kép. A többiek szerint állat volt, de én ebből semmit sem érzékeltem. :S

Vasárnap Nikinek ismét kézilabda meccse volt, amire kiment az egész család (+nagyszülők és sógoromék).

Bár ne tettük volna! Ilyen gyalázatos meccset még életemben nem láttam. Bevezetőnek a végeredmény:

A problémák ott kezdődtek, hogy a játékvezetők késtek 24 percet, addig mindkét csapat jól elfáradt a bemelegítésben. Aztán a mieink bénáztak, nem értek vissza időben támadásokból gyengén támadtak, az ellenfélnek is jó volt a kapusa. Lerohanásból kaptak (ha jól emlékszem) 8 gólt az első 3 percben! És egyet sem lőttek ezalatt. Aztán a bírók is elég furcsán (egyoldalúan) osztották a büntetéseket. A félidőben 8-25 volt, aztán a végére lett ez a 20-47. Mindenképpen jobb volt a vendégcsapat, megérdemelték a győzelmet. De azért ebből legalább 10 gólt a játékvezetőknek köszönhettek. Az utolsó 3-4 percben már csak azért szurkoltam, hogy az 50 meglegyen, mert olyat még nem láttam. Nem jött össze. :(

Este aztán felvételről megnéztem az MKB Veszprém meccsét. Az viszont tetszett, nagyon jók voltak a fiúk. Gratula nekik!